O Galerii

Galeria Dziupla powstała wiosną 2009 roku, z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują niezwykłych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. W swojej ofercie posiadamy ciekawe wyroby z ceramiki, szkła, metaloplastyki, żeliwa i drewna.

Rozpiętość asortymentowa jest bardzo duża. Dzięki współpracy z wieloma pracowniami ceramicznymi w kraju w ciągłej sprzedaży są różnorodne figurki zwierząt, ptaków, misy, patery... a anioły duże i małe otaczają nas zewsząd. W ofercie galerii są produkty firmy Belldeco, które zachwycają naturalną paletą barw i ciekawą formą. Znajdziemy tu donice i osłonki, wazony, lampiony i świeczniki oraz szczególnie bliskie naszemu sercu dekoracje w stylu retro. Wszystko wykonane z ogromną dbałością o jakość.

Odwiedzając naszą galerię odnajdziecie Państwo skrawek minionego czasu, kawałek siebie tęskniący za "babcinym" zaciszem... choć na krótki czas zwolnicie tempo swojego życia ...poczujecie radość płynącą z obcowania z pięknymi przedmiotami i obdarowywania nimi bliskich Wam osób... Zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy